ארוחות שאתם יכולים לאכול בלסת שבורה

סקירה כללית

לסת שבורה היא שבר בלסת. כדי לקדם ריפוי, אתה צריך להגביל את התנועה של עצם הלסת שלך. מגבלות אלה מחייבות אותך לעקוב אחר דיאטה רכה, נוזלית. מפגש הצרכים התזונתיים שלך יכול להיות אתגר עם לסת שבורה. כדי לעזור לך לענות על הצרכים שלך, המטרה עבור שש ארוחות מיני ביום במקום שלוש ארוחות גדולות, ולהשתמש נוזלים קלוריות גבוהה כדי להגביר את צריכת שלך.

ארוחת בוקר

הגבל את צריכת מזון חם מאוד קר מאוד, מציע Dartmouth-Hitchcock המרכז הרפואי. בחר משקאות עתירי קלוריות לארוחת בוקר, כגון חלב ומיץ, כדי למקסם את צריכת הקלוריות שלך ולשמור קפה דל קלוריות ותה עבור כאשר אתה יכול לאכול מזון מוצק. ארוחת בוקר גבוהה קלוריות לסת שבורה עשויים לכלול 1 כוס של דגנים חמים מעורבבים, דליל עם 1 כוס חלב מלא או שמנת ממותקת עם 2 כפות. של סוכר חום.

חטיף של אמצע הבוקר

השתמש קש כדי ללגום נוזלים ומסייעים למנוע גירוי התפרים שלך, על פי אוניברסיטת מיסיסיפי המרכז הרפואי. כלול מגוון רחב של מזונות, כולל פירות וירקות, כדי להבטיח לך לענות על כל הצרכים שלך מזין. שייק פירות עושה בחירה בריאה עבור אנשים עם לסת שבורה. תערובת 1 כוס מיץ פירות עם בננה אחת 1 כוס תותים, ומוסיפים 2 כפות. של חמאת בוטנים עבור קלוריות נוספות וחלבון.

ארוחת צהריים

מרקים מעורבבים הופכים בחירה טובה לאנשים עם לסת שבורה. בחר שמנת מבוססי מרקים זן או למזג את המרקים במידת הצורך כדי למנוע לעיסה. כדי להגביר את תכולת החלבון של המרק, מוסיפים צנצנת של בשר תינוקות. ארוחה מרק קלוריה גבוהה עבור לסת שבורה עשויים לכלול 1 כוס שמנת של מרק פטריות, מעורבב עם 1 2/2 1 עוז. צנצנת של בשר עוף התינוק. רזה את המרק עם שמנת כבדה כדי עקביות ימין. לשתות חלב או מיץ עם ארוחת הצהריים שלך עבור תוספת קלוריות.

חטיף אחרי הצהריים

הפוך גבוהה קלוריה אפרסק בטעם מילקשייק עבור אחר הצהריים שלך חטיף אחר הצהריים. מערבבים 1 כוס חלב מלא, 1 כוס גלידת וניל ו 1 כוס אפרסקים משומרים.

אתה יכול למזג כל ארוחה לתוך טופס אתה יכול לסבול עם לסת שבורה. מבשלים עד שמבשלים ומבשלים 3 גר ‘. במעבד מזון או בלנדר באמצעות או jus רוטב כדי להקטין את עקביות לרמה נסבלת. לאחר מכן, מוסיפים 1 כוס אפונה לתזונה נוספת. סיים את הארוחה עם פירה תפוחי אדמה עם שמנת כבדה וחמאה.

אֲרוּחַת עֶרֶב

שימוש יכול לקחת תוספי תזונה כדי לעזור לך לענות על הקלוריות שלך, חלבון וויטמין הצרכים. מערבבים מיידיות ארוחת בוקר עם כל חלב חלב חטיף מהיר או לנסות את אחד מוכן לשתייה ספקים תזונתיים.

ערב חטיף