בעיות סטודנטים מתמודדים כאשר הם לא לממש

סקירה כללית

המכללה היא תקופת מעבר, כאשר התלמידים ממוקמים לעתים קרובות בסביבה חדשה במשך ארבע שנים, ומתמודדים עם לחץ עצום כדי ללמוד ולעשות היטב בשיעורים. מאחר והתמקדות התלמידים אינה לעתים קרובות בפעילות גופנית, הם עשויים להיות פחות נוטים להתעמלות מאשר בבית הספר התיכון או לאחר הלימודים. בעיות סטודנטים להתמודד על ידי לא לממש בקולג ‘כוללים עלייה במשקל, פחות מליטה חברתית ציונים נמוכים.

עלייה במשקל

השמועה על ה”פרישמן 15 “- 15 לירות שטרם זכו לה במהלך השנה הראשונה ללימודי הקולג ‘- מעוגנת באיזו אמת. לדברי ילדים בריאות, סטודנטים לקבל בממוצע של 3 עד 10 פאונד במהלך השנתיים הראשונות שלהם במכללה. כסטודנטית, אתה נמצא בסביבה חדשה, ואולי לא תוכל לשמור על אותה רמת תרגיל שהייתה מורגל בה בבית הספר התיכון. אם אתה הולך לקולג ‘, זה עלול להיות הפעם הראשונה שאתה כבר אחראי באופן מלא עבור הארוחות שלך, עומס הכיתה שלך וניהול הזמן שלך. לעתים קרובות אולמות האוכל במכללה מציעים אפשרויות מזון בלתי מוגבל כי הם לא תמיד אכלו בכמויות בריאות או שילובים. זה יכול להיות מסובך להתאמן לתוך לוח זמנים עמוס של שיעורים ולמידה. עלייה במשקל המכללה מתרחשת כאשר אתה אוכל יותר ופעילות גופנית פחות בגלל לימוד. עלייה במשקל במכללה צפויה במיוחד להתרחש אם אתה מגיב ללחץ כי בית הספר יכול לגרום על ידי אכילה יותר, במקום לממש את החרדות האלה.

קשרים חברתיים פחות

עלייה במשקל היא בהחלט בעיה אתה בפנים אם אתה לא לממש בקולג ‘, כמו גם החמצה עבור חוויות מליטה חברתית. הצטרפות צוות הספורט הוא אחד הטיפים של רנדל S. הנסן, Ph.D., של Quintessential קריירה ממליצה. אם אתה משחק ספורט או רקד בבית הספר התיכון, לנסות את זה צוות או קבוצה במכללה שלך.אם אתה לא עושה את הצוות, להצטרף צוות intermural או להתחיל משלך. הצטרפות לקבוצה פעילה או לצוות פעיל מעניקה לך הזדמנות להתאמן בסביבה חברתית מהנה. תוכלו להיפגש ולבלות זמן עם אנשים דומים נלהבים על אותה פעילות כמוך., כי לוחות הזמנים בפועל שלך יהיה זהה, אתה בדרך כלל לראות את חברי הצוות שלך מדי יום, בפועל גם במהלך ארוחת הערב, צוות הצדדים בכיתה. חברי הצוות הם אנשים שיכולים להיות חברים טובים ולעזור החיים החברתיים שלך כמו שאתה הולך במכללה יחד.

ציונים תחתונים

בנוסף לשיפור החיים החברתיים שלך ולשמור על המשקל שלך בריא, תרגיל במהלך המכללה יכול גם ליהנות הציונים שלך. מחקר שפורסם בשנת 2010 בניו יורק טיימס מצא כי תרגיל נמרץ היה מקושר עם ציונים טובים יותר. במחקר זה, בחנו החוקרים את הרגלי התרגול והציונים של למעלה מ -250 סטודנטים באוניברסיטה של ​​סגינאו במישיגן. ממצאי המחקר הראו כי תלמידים שהתממשו מדי יום ביומו היו ממוצעים גבוהים יותר מאשר תלמידים שלא. בממוצע, ממוצעי הציון של תלמידים אלו היו גבוהים ב 0.4- בסולם 4.0.