דרכים טבעיות כדי להפחית דימום וסת כבד

עשבי תיבול

בכל מחזור הווסת של האישה, היא בהחלט תיתקל פעמים של דימום וסת כבד. מחזורים כבדים אלה עשויים להיות תוצאה של שינויים הורמונליים או עווית תורשתית, כי יש מנוגע כל נקבה השושלת שלה. יהיו גם מקרים שבהם תקופות כבדות הן פשוט אנומליה המביאה להוצאות גבוהות יותר ואי-נוחות רבה יותר. תרופות טבעיות פשוטות כי הם תוצאה של זרימה איטית יותר, אפילו להפחית את הסיכוי להפסד דרסטי של ברזל.

הוֹמֵיאוֹפָּתִיָה

לדברי סוזן ויד, כותבת בריאות טבעית ידועה על סוגיות של נשים, ניתן לשלוט על תקופות כבדות תוך שימוש בצמחי עשב. 5 עד 10 טיפות של תמיסת המעטפת של ליידי, שצולמו שלוש פעמים ביום, מקלות על חלק מהדימום הכבד ביותר, אך עשוי להימשך שלושה עד חמישה ימים כדי להיות יעיל. תרופה זו ניתן להתחיל שבוע לפני אישה עם תקופות כבדות ידוע מתחיל מחזור שלה; תיק שפרד הוא תרופה צמחית יעילה השני דימום כבד הוא משחק מהר יותר עם התוצאות לראות כמה שעות ספורות. ארנק של הרועה ניתן לקחת בצורת תה מחנות מזון הבריאות העצמאית המקומית.

תוספי תזונה

אם אתם חווים דם אדום בהיר עם קרישי דם, Belladonna ו Ipecacuanha תפחית את הסימפטומים האלה. עבור דם כהה עם קרישי תשישות, נסה Sabina וסין. כל אחד מהם יש הוראות מינון על הבקבוק ואת Boiron ו היילנד הם מותגים מהימנים של תרופות הומיאופתיות. עבור cramping מלווה דימום כבד, להשתמש Secale או Natrum mur.

מה להימנע

על פי “מרשמים לריפוי תזונתי” על ידי Phyllis Balch, חומצות שומן חיוניות הוכחו על מנת להפחית את זרימת הווסת. נסה ארבעה עד שמונה כמוסות של מותג מסחרי, או 15 עד 30 מ”ל של שמן פשתן. שמן זרעי פשתן יכול להיות שפכו על דגנים טבעיים בבוקר או עורר לתוך יוגורט עם פירות. בנוסף, אבץ, נחושת ויוד עשוי להיות מועיל כדי להפחית דימום, אבל יש לקחת טיפול לא מנת יתר על תוספי מזון אלה. קח כל אחד לפי הוראות החבילה.

במהלך תקופה כבדה, נשים צריכות להימנע ג ‘ינג’ ר רב כפי שהוא מדלל את הדם ועלול לגרום הצפה. כמו כן, להימנע מאספירין כפי שיש לו אפקט דומה. התייעץ עם הרופא שלך אם אתה על מדללי דם עבור ייעוץ על אולי הפחתת המינון שלך במהלך mens.