היתרונות והחסרונות של ניתוח עיניים לאסיק

סקירה כללית

כמעט כל מי לובש משקפיים או עדשות מגע יש כנראה חשב על ניתוח עיניים לאסיק. ניתוח לאסיק מאפשר לחולה להפסיק להשתמש בעדשות מתקנות. בעוד את הרשומה של ניתוח לאסיק הוא די טוב, סיכונים מעורבים.

חיוביים

ניתוח לאסיק יכול לספק שינוי משמעותי לטובה באורח החיים של הפרט. לאחר ההליך, חדות הראייה ידוע להשתפר על ידי כמעט 90 אחוזים. ההליך יכול להתבצע תוך דקות ספורות ההתאוששות היא די מהירה. השיפור בראייה מתרחש כמעט מיד לאחר ההליך. זה מאפשר אופתמולוג לבצע את ההליך באותו יום עבור שתי העיניים.

שליליים

אם ההליך מבוצע באופן שגוי, המטופל ייאלץ לסבול חזון כפול, הילות ונושאים משמעותיים בוהק. בעוד שהפרוצדורה עובדת היטב עם חולים הסובלים מחשיפה קרובה, אלה שרואים מרחוק רואים את החזון שלהם ממשיכים להחמיר לאחר הניתוח.

שורה תחתונה

האם המחקר שלך לפני שאתה מחליט ללכת קדימה עם לאסיק. יש לך כל זכות לקבל את המנתח שיפעל על מנת לחשוף את הנתונים הסטטיסטיים שלו. אתה אמור להיות מסוגל לראיין אותו לפני שאתה נותן לו לבצע את המעשה ולקבוע אם יש לך אמון בו. אתה גם צריך להיות מודע ההיבטים השליליים של הניתוח והאם אתה מוכן לחיות עם זה. אם הכל הולך טוב, החזון שלך יהיה שיפור משמעותי ואתה עלול להיות מסוגל לזרוק את המשקפיים או עדשות מגע. עם זאת, אתה חייב לעבור בדיקת עיניים מלאה לפני הניתוח כדי לקבוע אם אתה מועמד טוב עבור ההליך.