השפעות ארוכות טווח של תרופות ללחץ דם על גברים

סקירה כללית

לחץ דם גבוה מעמיד את החולים בסיכון מוגבר לפתח מחלות לב וכלי דם. לחץ דם גבוה כרונית מאפשר לצבור כולסטרול בעורקים, וכתוצאה מכך טרשת עורקים, זה גם עושה את הלב לעבוד קשה יותר לשאוב דם, וכתוצאה מכך סיכוי גדול יותר של אי ספיקת לב. ישנן מספר תרופות שניתן להשתמש בהן לטיפול בלחץ דם גבוה, אך שימוש ארוך טווח עלול לגרום למספר תופעות לוואי אצל גברים.

רמות אשלגן נמוכות

משתנים, הידוע גם כדורי מים, משמשים לטיפול בלחץ דם גבוה. הם עוזרים להפחית את כמות הנוזלים והמלח המיותרים בגוף על ידי הגדלת תפוקת השתן. תרופות משתנות יכולות לגרום לרמות אשלגן נמוכות, מסביר ארגון הלב האמריקני, במיוחד אם הן משמשות לפרקי זמן ממושכים. חוסר אשלגן יכול לגרום לשרירים להתכווץ או להחליש, והוא יכול גם לגרום עייפות כרונית. נטילת תוספי אשלגן יכולה לטפל ברמות אשלגן נמוכות, הידועות גם בשם היפוקלמיה.

עֲקָרוּת

אימפוטנציה היא תופעת לוואי שיכולה להיגרם על ידי סוגים שונים של תרופות ללחץ דם, דוחות HighBloodPressureMed.com. בעוד תרופות משתן להפחית את כמות הנוזל בדם, הם יכולים גם למנוע זרימת דם נאותה הפין. גברים נוטלים סוג זה של תרופות ללחץ דם עלול להפוך אימפוטנט כתוצאה מכך. חוסמי ביתא, אשר להרפות את השרירים סביב כלי הדם, משמשים גם לטיפול יתר לחץ דם, והוא יכול גם להקטין את זרימת הדם אל איברי המין, וכתוצאה מכך בעיות בהשגת ו / או שמירה על זקפה.

סְחַרחוֹרֶת

השפעה נוספת לטווח ארוך של שימוש בתרופות לחץ דם אצל גברים היא סחרחורת ונמנום. תרופות ללחץ דם, כגון חוסמי אלפא, חוסמי קולטן אנגיוטנסין II וחוסמי תעלות סידן פועלים על ידי הרחבת כלי הדם, אשר מורידה את לחץ הדם. עם זאת, זה יכול לגרום להקטנת זרימת הדם למוח, וכתוצאה מכך סחרחורת, מציין ג ‘ונס הופקינס. סחרחורת יכולה להיות בולטת במיוחד כאשר החולה קם ממקום שכיבה.

רמת סוכר גבוהה בדם

גברים אשר כיום מטופלים על סוכרת גם יכול להיות שלהם סוכר בדם שליטה מושפעת לאורך זמן כתוצאה אם ​​לוקחים תרופות עבור יתר לחץ דם. חולים אשר נוטלים חוסמי ביתא או משתנים לטיפול בלחץ הדם הגבוה שלהם עשויים לגלות שהתרופות שהם נוטלים לסוכרת הופכות פחות יעילות. כתוצאה מכך, גברים הסוכרתיים להיות מטופלים על לחץ דם גבוה ייתכן שיהיה צורך טיפולים בסוכרת שלהם reevaluated על מנת לשמור על רמות הסוכר בדם שלהם להיות גבוה באופן מסוכן.

גברים הנוטלים תרופות לטיפול בלחץ דם גבוה עשויים להיות רגישים יותר לטמפרטורות קרות לאורך זמן, על פי ג’ונס הופקינס. בעיה זו יכולה להיות משופרת על ידי כיסוי כיסוי הולם בגדים במהלך החורף, ועל ידי וודא את האוזניים, הידיים והרגליים מוגנים כאשר הקור צפוי.

רגישות קרה