חומרי קעקוע לא רעילים

סקירה כללית

קעקועים, אם כי מאוד פופולרי, לא היסטורית היה מוסדר בכבדות. כתוצאה מכך, כמה דיו קעקוע הכילו מרכיבים מזיקים ואפילו רעילים, החל מלחים מתכתי להוביל פלסטיק, פורמלדהיד מגוון של כימיקלים אחרים. כיום, אמנים רבים קעקוע להכיר את החשיבות של שימוש דיו nontoxic בעבודתם. אם אתה רוצה לקבל קעקוע, לשאול את האמן על חומרי דיו היא משתמשת.

מובילים בטוחים

למרות שרוב האנשים מקבלים קעקועים מודאגים יותר עם צבע, או פיגמנט, עוד חלק קריטי של הדיו הוא המוביל. מרכיב זה נושא את פיגמנט לתוך העור, שמירה על פיגמנט מעורב באופן שווה. למרות שפעם בכבדות על בסיס כימי, גירסאות nontoxic של קעקועים דיו היום כוללים מים מטוהרים, גליצרין ואתנול, כל אשר How-to-Tattoo.com ממליץ כחלופות נושאות דיו קעקועים רעילים. אין להתעלם מהחשיבות של המרכיבים המוביל, לא רק פיגמנטים, בעת בחירת צבעי קעקוע בטוח.

פיגמנטים לבנים ושחורים

שני צבעי הקעקועים הפופולריים ביותר, פיגמנטים לבנים ושחורים, יכולים לשמש בכוחות עצמם, במיוחד בקעקועים שבטיים ובהצללה של קעקועים צבעוניים. הם כבר מזמן כמה צבעי דיו רעילים ביותר. דיו שחור באופן מסורתי עשוי ברזל. גרסאות Nontoxic כוללים פחמן ו logwood דיו שחור, דו תחמוצת טיטניום עבור פיגמנטים לבנים.

צהוב, ירוק ובלוז

Nontoxic צהוב קעקוע דיו החומרים מבוססים לעתים קרובות על כורכום, עשב. עבור ירקות, לשקול monoazo, פיגמנט מבוסס פחמן. קעקוע כחול דיו נחשב nontoxic כוללים נתרן ואלומיניום. צבעים כחולים רבים המכילים נחושת הם גם בטוח לשימוש. כשמדובר בצבעי קעקועים צבעוניים, הימנע מצבעוניות צבעוניות או ניאון, אשר סביר יותר לדרוש את השימוש של פלסטיק וכימיקלים במקום מרכיבים טבעיים, על פי מאמר שפורסם על ידי טבע חדשות.

אדומים וסגולים

פיגמנטים אדומים בדיו קעקוע לעיתים קרובות גורמים לתגובות אלרגיות, המיוחסות לתחמוצת ברזל, או חלודה, המשמשות להשגת הצבע הנכון. Cinnabar ו קדמיום אדום, שני צבעי קעקוע אדום נפוץ אחרים, הם רעילים. במקום זאת, נראה Naphthol, למרות פיגמנט זה עלול גם לגרום תגובה כמו יצרנית דיו לא קעקוע הצליח לעשות דיו קעקוע hypoallergenic. עבור סגול או סגול, קעקועים דיו Nontoxic האפשרויות כוללות דיוקסין ו carbazole.

כל צבע ומותג דיו מכילים מרכיבים שונים לחלוטין, על פי מחקר שנערך באוניברסיטת צפון אריזונה. ה- FDA אינו מסדיר צבעי קעקוע ופיגמנטים מקעקועים, שלא כמו פיגמנטים המשמשים קוסמטיקה מוחל על העור. למרות שרוב יצרני הדיו קעקועים רואים את רשימת המרכיבים שלהם מידע קנייני, כמה מותגים לעשות לשחרר את המידע הזה ולעשות מאמץ לייצר רק דיו לא רעיל. כמה יצרני דיו קעקוע עם המדיניות הטובה ביותר לגבי דיו לא רעיל, על פי How-To-Tattoo.com, כוללים קעקוע הלאומי אספקה, נצח, עור קנדי, דינמי ו Kuro Sumi, כל אשר עושים מאמצים משמעותיים כדי להבטיח בטוח, לא רעיל דיו קעקוע.

Nontoxic מותגים