טבעי, תרופות שיעול תוצרת בית & suppressants

סקירה כללית

רוב שיעול להתרחש סימפטום של הצטננות, שפעת או סינוסים זיהומים, אם כי בעיות חמורות יותר כגון זיהומים בריאות יכול גם לגרום שיעול. ברוב המקרים, שיעול מנקה את הגרון ואת דרכי הנשימה של ריר וחלקיקים מגרים אחרים. שיעול מתמשך או קשה עלול להצביע על בעיה חמורה יותר. בדרך כלל, שיעול עובר בתוך פחות משבועיים לבד, תרופות שיעול טבעי יכול לעזור לך להתמודד עם אי הנוחות. אם השיעול נמשך יותר משבועיים, התייעץ עם הרופא שלך כדי לקבוע את הסיבה לטיפול נוסף.

תה מנטה

מנטה, צמח המשמש נרחב לטיפול שיעול ותסמינים קרים אחרים, מכיל מנטול, אשר מדלל ריר ומסייע לשחרר אותו הריאות שלך. המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד ממליץ להשתמש מנטה לטיפול שיעול רטוב ויבש בבית. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לעשות תה מנטה מרגיע על ידי stipping 1 כפית. עלי מנטה מיובשים ב 1 כוס מים רותחים במשך 10 עד 15 דקות. מסננים את עשבי תיבול בילה מן הנוזל, ממתיקים עם דבש לפי הצורך, ולשתות עד שלוש כוסות ביום כאשר סובלים שיעול.

דבש שיעול סירופ

דבש מרגיע כאב גרון ועשוי לעזור לדכא שיעול. מחקר שפורסם בשנת 2007 בארכיונים לרפואת ילדים ומתבגרים מצא כי הדבש היה יעיל יותר בדיכוי שיעול מאשר תרופות ללא מרשם. בספרה “שיטות טבעיות, אלטרנטיביות ומשלימות לבריאות”, ממליצה רוקסנה הייבשר להכין סירופ שיעול משלכם על ידי שילוב של דבש אחד עם תשעה חלקים מיץ לימון וחימום ארוך מספיק כדי למזג. קח 1 כפית. של התערובת לעתים קרובות ככל הנדרש לשיעולים. יש לאחסן עודף בבקבוק זכוכית או בצנצנת עם מכסה ולעשות אצווה טרי מדי יום.אל תיתן דבש לילדים מתחת לגיל שנתיים.

ציפורן ודבש

ציפורן משעמם את הכאב של כאב גרון, בעוד דבש מסייע לדיכוי שיעול מרגיע רקמות גרון. בספר “1,801 הסעד הביתה: טיפולים אמין לבעיות בריאות כל יום”, האגודה של רידג ‘Digest מציע ערבוב 5 או 6 ציפורן שלמה ב 1 כוס דבש ולהשאיר את התערובת במקרר לילה. מוציאים את הציפורן מהדבש בבוקר ומשליכים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לקחת 1 כפית. עד 1 כף. של הדבש הזולף-ציפורן לעתים קרובות ככל שיידרש כדי לדכא שיעול.

טימין סירופ שיעול

טימין, תרופה צמחית מסורתית לבעיות נשימה, עשוי לעזור להקל על שיעול. הנציבות הגרמנית E, פאנל המומחים לרפואה של המדינה, תומכת בעשב לטיפול ברונכיטיס ושיעולים. ג’וד סי. טוד, מחברת “תרופות צמחי מרפא ג’וד”, מציעה להכין את סירופ השיעול בבית. יוצקים 2 כוסות מים רותחים על 2 כפות. מיובש טימין, ולאפשר לתערובת תלול עד מקורר לטמפרטורת החדר. מסננים ומוסיפים 1 כוס דבש. מעבירים לצנצנת זכוכית עם מכסה ולנער היטב כדי לערבב לפני כל שימוש. קח 1 כף. עד שש פעמים ביום כדי להקל על כאב גרון, הצטננות ושיעול.