כללים לצעירים המתגוררים בבית

סקירה כללית

אם הילדים שלך מעל גיל 18 אבל ממשיכים לחיות בבית מסיבות אישיות או כלכליות, לפתח כללים כדי להבטיח את הסדרי מגורים לא מעודדים את הצעירים להיות עצלן או לנצל אותך. צור חוזה המתאר את התנאים שהילדים שלך חייבים להסכים לפני שיהפוך “דייר” בבית שלך, במיוחד אם היו לך התנגשויות בעבר.

מבקרים

אמנם ייתכן שלא תוכל להטיל עוצר על צעיר בוגר המתגורר בבית, אתה יכול לקבוע כללים לגבי להישאר בחוץ כל הלילה או להזמין חברים מעל לבלות את הלילה בבית שלך. אם לא אכפת לך שילדך ישן במקום אחר בלילה, אתר האינטרנט של ניו יורק עדיין ממליץ לבקש ממנו לתת לך שיחת טלפון כדי שלא תדאגי. יש לך גם את הזכות להתעקש כי הוא לא מביא חברים או אחר משמעותי כדי לבלות את הלילה אם זה גורם לך להרגיש לא נוח.

התנהגות

גיבוש כללי הקרקע על הדרך שבה ילדים בוגרים חייבים לנהל את עצמם תוך כדי החיים מתחת לגג שלך. דון בכמות הרעש שהילד הבוגר יכול לעשות, במיוחד בלילה כאשר אתה מנסה לישון. הגדר זמן שבו הטלוויזיה, משחקי הווידאו או השימוש בטלפון חייבים להיפסק. לאסור את השימוש של אלכוהול וסיגריות בבית שלך אם אתה מתנגד להם. להנחות את הילד לא לתכנן מסיבה בביתך, אלא אם אישרת את האירוע ואת רשימת האורחים.

השכרה

תשלום שכר הדירה שלך אם היא גרה בבית, במיוחד אם היא לא הולכת לבית הספר. גם אם אתה פשוט לגבות סכום האסימון כל חודש, את דמי יחייב אותה כדי לקבל עבודה במקום לצפות בטלוויזיה או להסתובב עם חברים כל היום. אם אינך צריך את דמי השכירות, אתר ההתמקדות המתבגר ממליץ למקם אותו בחשבון חיסכון. תן את הכסף בחזרה לילד שלך מאוחר יותר, כך שהיא תוכל לשלם עבור פיקדון על דירה כאשר היא מוכנה לצאת.

מטלות

בואו הבוגר הצעיר יודע כי הזמנה לחיות בבית לא אומר שהוא גר בבית מלון. אתר החינוך המשפחתי מדגיש כי אתה לא צריך לחזור לתוך הרגל של טיפול שלך “הדייר” כמו שעשית כשהיה ילד. התעקש לשמור על החדר שלו מטלות נקייה ומלאה כמו לעשות כביסה משלו, לבשל ארוחות, לעשות את הכלים, להוציא את הזבל או לעזור לטפל באחים צעירים.

אם אתה רק מאפשר לילדים “בומרנג” שלך – המונח המשמש לתיאור ילדים בוגרים שחוזרים הביתה – מתחת לגג שלך באופן זמני, כולל תאריך יציאה בחוזה כדי להבטיח שהם פועלים לקראת מטרה כלכלית לחיות בכוחות עצמם. אתה יכול גם להטיל מועדים נוספים, כגון תאריך היעד כדי לסיים את המכללה, כדי למצוא עבודה או לשלם את אחוז ההלוואה סטודנט או כרטיס אשראי החוב.

מועדים