כללים עבור כדורעף זוטר

סקירה כללית

כדורעף ששיחק בחטיבת הביניים דומה למשחק ששיחק בבית הספר התיכון, הקולג ‘, המקצועי והאולימפי. עם זאת, ישנם מספר הבדלים במספר המשחקים כי שחקנים צעירים ברמה זו עשויים לשחק בעונה נתון או בשבוע במהלך העונה. גובה הרשת ניתן גם להוריד אם חברי צוות של הוועידה מסכימים.

גפרורי עונה רגילה

ג ‘וניור כדורעף גבוהה יכול ללכת להתאמן בקביעות להשתתף במשחקים, אבל מספר התאמות אלה מוגבלים בכל עונה. כדי למנוע את השחקנים הצעירים לשים יותר מדי מתח על העצמות, המפרקים, השרירים והגידים ללכת עם קפיצה מתמדת צורך בספורט, צוותים לא יכול לשחק יותר מ 14 משחקים בעונה הרגילה. הקבוצות עשויות לשחק עד שתי התאמות בשבוע, אך הן עשויות שלא לחרוג מסכום זה. אם זוג כפול מתוכנן, הוא נחשב למשחק אחד ואינו מונע מצוות לשחק במשחק אחר באותו שבוע.

פורמט התאמה

ג ‘וניור גבוהה כדורעף התאמות מוחזקים בפורמט הטוב ביותר של 3. הקבוצה הראשונה לנצח שני משחקים זוכה במשחק. בחטיבת הביניים, משחקים משוחקים ל -15 נקודות. הרוב המכריע של ליגות זוטר גבוה להשתמש במערכת ניקוד ראלי. בהקלטה ראלי, נקודה מוענק או צוות לאחר הכדור הוא יצא מכלל משחק. אם צוות המשרתים מנצח את הנקודה, זה מקבל נקודה על לוח התוצאות ושומר על לשרת. אם הקבוצה המקבלת מנצחת את הנקודה, היא מקבלת נקודה ומרוויחה את ההגשה; במקרים מסוימים, ניקוד צדדי משמש כדי לקבוע את התוצאה של התאמות. בסוג זה של התאמה, צוות המשרתים מקבל נקודה ושומר על ההגשה אם היא מנצחת את הנקודה. עם זאת, אם הצוות מקבל את הנקודה, זה רק מקבל לשרת ולא מקבל נקודה נוספת על לוח התוצאות.

גובה נטו

הרשת בחטיבת הביניים גבוהה נקבעת על ידי הפדרציה הבינלאומית כדורעף. הארגון רשם את גובה הרשת עבור בנים ובנות שהם 13 ו 14 צריך להיות 7 מטרים 4 1/8 ס”מ גבוה. בנים ובנות בני 12 ומטה, צריך להשתמש ברשת כי הוא 7 מטרים. עם זאת, אם כל חברי צוות בכנס מסכימים, גובה הרשת ניתן להוריד ל 6 מטר 4 אינץ ‘אם זה נחשב כי גובה מתאים רמת המיומנות של המשתתפים.