לחץ על מנת להקל על כאבי מחזור

נקודת ריצה גדולה יותר

רוב הנשים סובלות מכאבי מחזור – כמה התכווצויות הן חמורות, בעוד שאחרים עשויים להיות מתונים. הקונגרס האמריקאי של רופאים ומיילדות, המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד והרופא המשפחתי האמריקאי, ממליצים על טיפול באקופרסורה, או על טיפול בלחץ, על מנת להקל על התכווצויות הווסת. על פי מחקר של אוניברסיטת מרילנד, acupressure ו ibuprofen עבדו “טוב יותר באופן משמעותי” מאשר פלצבו על הפחתת כאב.

נקודת הנקודה

ביג רישנג ממוקם על החלק העליון של הרגל שלך, בין הבוהן הגדולה שלך ואת הבוהן לידה, את הבוהן השנייה. אתר את האינטרנט של העור בין שתי אצבעות אלה והניח את האצבע בין העצמות בדיכאון 1/2 אינץ ‘. באמצעות לחץ קל, לחץ על נקודה זו לכיוון כיוון הבוהן השנייה למשך דקה אחת. הגדל את הלחץ כפי שאתה מרגיש נוח. חזור על הרגל השנייה או נסה לדחוף את שתי הרגליים בו זמנית.

סבא גרנדסון פוינט

דחף על העצה יסייע להירגע הרחם שלך. עבור נקודת לחץ זו, ייתכן שתצטרך מישהו שיעזור לך. העצה ממוקמת בין עמוד השדרה המותני שלך לבין עצם הזנב. מצא את העצה ולהזיז את האצבע לנקודה כמה רוחב אצבע הרחק באמצע העצה. החלת לחץ קל ולהגביר את הלחץ כל עוד אתה מרגיש בנוח ולא מרגיש כאב בנקודה זו.

נקודת החזרה

סבתא גרנדסון נקודה אחת הנקודות החשובות ביותר כדי להקל על כל סוג של כאבי מחזור, על פי “ריפוי עם לחץ Point Therapy” על ידי ג ‘ק פורם ומרשם אקופונקטורה מורשה סטיב שימר. אתר את המפרק שבו הבוהן שלך פוגש את הרגל. מן המשותף, להזיז את האצבע שני האגודל רוחב לאורך העצם לכיוון הקרסול. החלק את האצבע בדיוק מתחת לעצם ולחץ על לחץ מתון עם האגודלים.

ממוקם שני רוחב האגודל משני צידי הבטן, נקודת החזרת מקבל את שמו כי זה אמור להחזיר את המחזור החודשי שלך בקצב קבוע ולהפחית את התכווצויות. מניחים את האצבעות באזור הערווה מעל איברי המין שלך לחיצה קלה עד שאתה מרגיש את עצם הערווה שלך. הזז את אצבעותיך מעל רוחב האגודל מעל עצם הערווה שלך ולאחר מכן לחץ על שתי נקודות רוחב האגודל משני הצדדים.