ממסר משחקים לילדים – –

סקירה כללית

אם כל השאר נכשל במסיבת ילדים, משחקי ממסר יכול לבוא להצלה. משחקים אלה כוללים ריצה, איזון, עובר, מריעים – וכן מנה בריאה של צחקוקים. רוב הילדים כל כך מעורבים בפעולה שהם לא ממש אכפת איזה צוות מנצח, במיוחד אם כל המשתתפים מקבלים פרסים בסוף. אתה יכול להשתמש אביזרים כגון בלונים או תפוחים עבור כמה גזעים, אבל אם אין לך שום דבר על היד, פשוט ריצה ו-תיוג יד ממסר עושה בסדר גמור.

משחקי ממסר מנהרה

מנהרות מנהרה לשמור על כולם מעורבים באופן פעיל. עבור משחק מנהרה אחד, חברי כל צוות בשורה בשורה, אחד מאחורי השני. כל השחקנים מפזרים את רגליהם כדי ליצור את המנהרה, והחבר האחרון בשורה זוחל. אותו אדם עומד מלפנים, והחבר הבא מאחור זוחל. במנהרה אחרת, חברי הצוות עומדים בשורה זה ליד זה. כל אחד מהם מתמתח ומתכופף, מניח את ידיו על הקרקע. גופם יוצר מנהרה, והאדם האחרון בשורה זוחל לאורך האדמה מתחת לתומכים האנושיים. זה אדם מצטרף המנהרה בחלק הקדמי של הקו, ואת השחקן הבא בעקבותיו.

ללכת כמו סרטן – או, כמו גורילה

מצחיק הליכה ממסרי לגרום הרבה נופל למטה וצוחק. הליכה סרטן, שבו שתי קבוצות או יותר בשורה למעלה בנקודת ההתחלה. האדם הראשון על כל צוות הולך על הידיים והרגליים עם הבטן הפך דומה לסרטן. כל “סרטן” הולך לנקודת קצה וחוזר לצוות הולך אחורה, עדיין עם הבטן למעלה. כאשר חבר חוזר לקבוצה, האדם הבא מניח את המיקום סרטן, וממריא. או, נסה ממסר שימפנזה עם אותו פורמט, אלא כי השחקנים ללכת כפוף מעל, לתפוס את ידיהם עם הברכיים.

ללכת על ההליכה – עם ספרים על הראש שלך

אתה יכול לנסות ממסרים, עם אביזרים כמו ספרים ותפוחים. עבור המירוץ הספרותי, הקבוצות מתחילות בהתחלה, והחברים הראשונים מציבים ספרים על הראש. אתה יכול להשתמש אחד עבור כל משתתף, או ערימת שני עבור התרגשות יותר. השחקנים הולכים לקו המיועד, ואז חוזרים לצוותים שלהם. הם מוסרים את הספרים שלהם לאדם הבא, ואת המרוץ ממשיך. אם אתה משחרר ספר, אתה חייב להפסיק, לשים אותו בחזרה על הראש שלך, ולהמשיך. ממסרי אפל דומים, למעט שחקנים המאזנים תפוחים על גבם.

תראי, אמא! בלי ידיים!

מעברי משחקים פופולריים עם ילדים בכל הגילאים. שני משחקים נצחיים כרוכים בהעברת תפוזים או בלונים משחקן לשחקן – ללא שימוש בידיים שלך: במשחק אחד, צוותים בשורה, והשחקן בחזית תוחב כתום מתחת לסנטרו. התפוז עובר מן הצוואר עד הצוואר, ואם שחקן טיפות אותו, השחקן העובר מרים אותו ומנסה שוב את המעבר – בלי להשתמש בידיו. משחק דומה כולל העברת בלון מברכיים של אדם אחד למשנהו.