מעל תרופות נגד בחילות

ביסמוט

בחילה, המכונה גם emesis ולעתים קרובות קשורה להקאה, היא בדרך כלל מעידה על מצב אחר. לדברי MedlinePlus, בחילה היא מצב שכיח, אבל אם הוא חשוד הרעלה, או בחילה מלווה קיא בדם, כאבי בטן, צוואר נוקשה או נמשך כבר יותר מ 24 שעות, יש לחפש טיפול רפואי. אם בחילה נחשבת בעלת אופי זמני, תרופות אנטי-אמטיות ניתנות לרכישה ללא מרשם.

אנטיהיסטמינים

ביסמות subsalicylates לפעול ישירות על הרירית, או בטנה, של הבטן, שינוי החומציות ו לדכא את הדחף להקיא. FamilyDoctor.org קובע כי ניתן להשתמש בו במקרים של שפעת הבטן, כאבי בטן ושלשולים. תופעות הלוואי כוללות צואה כהה, צלצול באוזן, עצירות ושפה דהויה. אין להשתמש בתת-מינונים של ביסמוט אם יש אלרגיה לסליצילטים, כמו אספירין, או לילדים מתחת לגיל 12. זה לא צריך להיות נתון לכל אחד מתחת לגיל 18 שנים שיש לו אבעבועות רוח או שפעת. OTC מותגים נפוצים הם Bepto-Bismol ו Kaopectate.

זַנגבִיל

אנטיהיסטמינים חוסמים את תחושת התנועה הפנימית של האוזן, ובכך מעמעמים את תחושת הבחילה. FamilyDoctor.org מציע תרופות לפני מצב שבו בחילות יכול להיות בעיה, כגון עם מחלה בתנועה. Antihistamines עלול לגרום נמנום, כך הפעלת כל רכב זז בזמן תרופות הוא inadvisable. אם קיים לחץ דם גבוה, גלאוקומה, קשיי נשימה או מחלת לב, יש להתייעץ עם הרופא לפני מתן הטיפול. מותגים נפוצים הם Dramamine, Bonine ו Gravol.

המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד קובע כי זנגביל שימש בסין במשך 2,000 שנים לטיפול בחילה, שלשולים וקלקול קיבה. ג ‘ינג’ ר, כפי של 2010, הוא להיות מומלץ על ידי מספר אנשי מקצוע בתחום הבריאות לטפל בחילות הקשורות הריון, קיבה מוטרד, מחלה תנועה וכימותרפיה. זה לא מומלץ לילדים מתחת לגיל שנתיים. זה זמין טרי, כמוסות, כמו תמיסות ושמן.