מרכיבים ב kraft mac & גבינה

סקירה כללית

קראפט פודס היא אחת מחברות המזון הגדולות בעולם, עם מותגים רבים של מיליארד דולר. “כחול” שלו מקרוני מקרוני ומוצר גבינה הוא האהוב רב שנתי. תוצרת ביתית, מקרוני ומוצר גבינה מורכב מקרוני יבש עם תערובת רוטב גבינה.

מָקָרוֹנִי

את מקרוני ב Kraft מקרוני & גבינה הוא מקרוני מועשר המוצר. זה עשוי מקמח חיטה, אשר B ויטמינים B ניאצין, mononitrate תיאמין, חומצה פולית riboflavin נוספו. המקרוני מועשר גם בברזל בצורת ברזל גופרתי.

רוטב גבינה

כל חבילה של מקרוני וגבינת קראפט מכילה חבילה של תערובת להכנת רוטב גבינה. תערובת רוטב הגבינה מכילה כמה מרכיבי חלב: מי גבינה (חלבון חלב), חלבון חלב מרוכז, חלב, חלבפת וגבינות. תערובת הרוטב גבינה מכיל גם מלח, נתרן tripolyphosphate, פוספט נתרן וסידן פוספט. על פי המועצה הבינלאומית תוספי מזון, פוספטים נתרן לעזור גבינה לשמור על תכונות ההיתוך שלה סידן פוספט משפר את הערך התזונתי. צהוב 5 וצהוב 6 מתווספים לערבב הרוטב כמו צבעים. מרכיבים סופיים בתערובת הרוטב הם חומצת לימון, חומצה לקטית ואנזימים. על פי האגודה תוספי מזון וחומרים, חומצות מתווספים מזונות כמו חומרים משמרים ו מתחלבים. אנזימים הם זרזים, ועשויים לסייע רוטב גבינה לשחזר כראוי.

נוסף על החומרים

בעת הכנת קראפט מקרוני וגבינה, מוסיפים את החמאה או המרגרינה והחלב בהתאם להוראות החבילה. המוצרים שתבחר משפיעים על מספר הקלוריות הכולל ותזונה של המוצר.