מרכיבים לעטיפת גוף תוצרת בית

סקירה כללית

הסיכויים טובים כי כאשר מישהו משתמש במונח “גוף לעטוף” תמונה עם הגדרה ספא יקר מופיע בראש שלך. אמנם זה יכול להיות המקרה, ההגדרה יכולה רק לעתים קרובות כרוך הפרטיות של הבית שלך. עטיפת גוף תוצרת בית יכול להירגע, הטון, לרכך ולהסיר toxins מהגוף שלך כמו כל לעטוף את הספא. המצרכים לעטוף גוף תוצרת בית עשוי כבר להיות בבית שלך, אבל אם לא, הם לא קשה למצוא.

חֶרֶס

חימר הוא הגוף לעטוף המרכיב הנוכחי בכמות הגדולה ביותר. חימר הוא אבקה כאשר מעורבב עם מים, עובד לצייר רעלים וזיהומים מן העור שלך. הסוגים הנפוצים ביותר של חימר המשמש לעטיפות הגוף הם חימר בנטוניט, חימר צהוב קאולין חימר קאולין ורוד.; ספיגת שמן נכסים ב בנטוניט חימר להפוך אותו מתאים לעור שמן. בנוסף, חימר בנטוניט עובד כמו exfoliant על ידי סיוע הסרת תאי העור המתים. לבסוף, בנטוניט חימר פונקציות להדק את הנקבוביות העור לעורר את זרימת הדם. צהוב ורוד חימר קאולין מתאימים יותר לעור רגיל ויבש, כמו אלה סוגים אין תכונות סופג.

מלחי אפסום

מלח אפסום הוא מגנזיום גופרתי בצורת מסיס במים, גבישי. מלח אפסום יכול לספוג לתוך העור שלך ולשחזר רמות מגנזיום, להקל על הלחץ ולהגביר את האנרגיה ואת כושר גופני, על פי EpsomSaltCouncil.org. מלח אפסום פועל על ידי העלאת רמות של “מצב רוח טוב” כימי, סרוטונין. בנוסף, יונים מגנזיום במלח אפסום לעזור להפחית את ההשפעות של אדרנלין על ידי ויסות תפקוד העצבים.

מלח ים

מלח ים הוא מרכיב exfoliating. Exfoliants לתפקד כדי להסיר לכלוך, פסולת ותאי עור מתים, ניקוי הדרך עבור תאים עורות חדשים להתפתח. מלח ים גם מסייע להחיות את העור על ידי שיפור זרימת הדם.

שֶׁמֶן

אם יש לך עור יבש מאוד, הוספת כמה כפות שמן זית, שקדים או זרעי פשתן יכול לספק יתרונות לחות גדול יותר, על פי SpaLivingForHealth.com.

אבקת ים, כגון אצות ים או dulse, לספוג לתוך העור שלך לתפקד כדי להגביר את זרימת הדם, לצייר רעלים מ בלוטות הלימפה, להחיות, להחליק ולשחזר גמישות העור שלך. בנוסף, ירקות ים עשירים בויטמינים A, B, C, E, D ו- K, כמו גם carotenes ויוד, כל חשוב לעור בריא.

עקוב אחר מתכונים אלה לעטוף הגוף כדי ליצור טיפול ספא מרגיע בבית שלך. כדי להפוך את הגוף לעטוף את העור, לערבב 2 כוסות של חימר עם 1 כוס לבנדר לבנדר, זנגביל או אבקת קלנדולה ו 2 כוסות מים חמים. כאשר אתה רוצה לעטוף את עצמך בעטיפה הירקות הים, לשלב 2 כוסות של חימר עם 1 כוס אצות או dulse, 2 כוסות מים חמים 1 כוס מלח ים. לשפשף אלה תערובות על הגוף שלך לעטוף את עצמך בסדין כותנה גדולה כדי לרכך ולפנק את העור.

ירקות ים

גוף לעטוף מתכונים