מרכיבים עבור רגל להשרות

סקירה כללית

רגליים בקלות להיות כואב עייף על ידי סוף זה. מרגיע מרגיע להשרות יכול להחיות את הרגליים, משאיר אותם ניחוח נקי ורך. תוצרת בית soaks קל concoct ו endlessly להתאמה לצרכים הספציפיים שלך ואת ההעדפות.

להתחיל עם מים

מרכיב הבסיס של כל רגל להשרות הוא מים – רצוי חם כמו שאתה יכול לעמוד לשים את הרגליים לתוך. יוצקים את המים החמים על כל המצרכים שצריכים להיות מומסים או תלויים, כגון מלחי אפסום, סודה לשתיה, שקיות תה או עשבי תיבול טריים. מוסיפים שמנים ותוספות נוזלים אחרים לאחר שפכו את המים.

הרם שלך להשרות עם מלח אפסום

שתי כוסות של מלח אפסום לכל גלון של מים עושה רגל יעילה להשרות. מלח אפסום מכיל כמות גדולה של מגנזיום, אשר פועלת כמו אנטי דלקתיים, מרגיע שרירי יתר על המפרקים המפרקים.

מפזרים מפיג ריח טבעי

אפייה סודה deodorizes הרגליים על ידי הרג את החיידקים שגורמים לריח ברגל. זה גם מונע את הזיעה מוגזמת המספק כי חיידקים עם קרקע הרבייה מלכתחילה. השתמש בערך 3 כפות. של סודה לשתיה לכל גלון.

לפנק את הרגליים עם שמנים חיוניים

כמה טיפות של שמן אתרי האהוב עליך ברגל שלך השריה מוסיפה בושם נחמד למים. שמנים מסוימים עשויים גם להוסיף יתרונות ארומתרפיה. לבנדר היא בחירה טובה למטרות הרפיה כללית. רוזמרי יהיה להחיות רגליים עייפות להקל על כאבי שרירים.

מסחרי שקיות תה צמחים הם דרך נוחה להוסיף את היתרונות הטיפוליים של עשבי תיבול לרגל שלך להשרות. אתה צריך להשתמש רק שלוש עד חמש שקיות תה לכל גלון של מים – עירוי וכתוצאה מכך נועד להיות הרבה יותר חלש מאשר תה רגיל. נסה קמומיל עבור ארומה מרגיעה שלה תכונות אנטי דלקתיות. מנטה נענע יש אפקט קירור כי גם משכך כאבי שרירים. תה ירוק הוא החריף ומסייע לרפא שחיקה על הרגליים, יש לו גם השפעה חיטוי קלה.

עלי כותרת של פרח לא מוסיפים הרבה ערך מעשי לרגל שלך להשרות, אבל הם מוסיפים יופי אסתטי. ניחוחות של פרחים מסוימים כגון רוז עשוי גם לעזור לך להירגע בזמן שאתה השריית הרגליים. אחרת, רק להוסיף מה שאתה חושב נראה טוב צף במים ספוג שלך – חינניות, סיגליות או אדמונית, ציפורן חתול ואגוון טרי הם כמה אפשרויות אפשריות.

אתה יכול להשתמש במיטה של ​​גולות או אבנים עגולות קטנות בתחתית האגן שלך כמו מעסה כף הרגל כדי לעזור להקל על המתח והמתח. גלגל את כפות הרגליים בעדינות הלוך וחזור על פני הגולות כפי שאתה להשרות.

תה טיפ תרפיה

לקשט את הרגליים שלך עם עלי כותרת של פרח

מערבבים בגולות