מרכיבים של ויטמינים פלוס טרום לידתי

סקירה כללית

Pretatal פלוס ויטמינים מיוצרים על ידי חברה בשם Vitabase. כאשר אישה נכנסת להריון, הרופא שלה עשוי להמליץ ​​לה להתחיל ויטמין טרום לידתי מיד. אם ההריון מתוכנן, ברוב המקרים, נטילת ויטמינים טרום לידתיים יתחילו לפני ההתעברות. ויטמינים אלה הם כל כך חשוב בשלב זה של החיים, כי הגוף של האישה צריכה להיות בבית הבריאה המוחלטת שלה – בזמן ההתעברות, במהלך ההריון ובעוד האם היא סיעוד. יתר על כן, האם הצפויה עוברת דרישות פיזיות רבות וצריכה כמות גדולה בהרבה של ויטמינים מהרגיל, שכן שני חיים נתמכים מתוך גוף אחד. Vitabase מורה למשתמש לקחת ארבע כדורים כמו מנה אחת ליום, יחד עם ארוחה.

ויטמין

מנה אחת של ויטמינים PreNatal פלוס מכיל 200 אחוזים מהכמות הדרושה היומי של ויטמין A. זהו ויטמין מסיס בשומן המספק תמיכה בתאים נורמליים רבייה, ראייה, צמיחה של העובר, התפתחות נאותה ותפקוד המערכת החיסונית.

קומפלקס ויטמין B שלם

ויטמינים פלוס טרום לידתי מכילים מקור נוח של כל ויטמין B הדרושים. כל מנה מכילה יותר מ -100% מכל אחד. בדרך כלל, ויטמינים B חייב להיות מתקבל בשר איברים, כגון כבד עוף או כליות, כדי לקבל מקור דומה. ויטמיני B הם מסיסים במים ולתרום לתהליכים רבים בגוף מהמחזור, תפקוד המוח, העיכול והטמיעה, לתפקוד המערכת החיסונית ועוד. חומצה פולית היא גם הכרחית בשלב זה, היא כלולה B קומפלקס ידוע גם ויטמין B9.

ויטמין סי

ויטמינים קדם-פלוס מכילים 250% מהוויטמין היומי הנדרש. ויטמין C חיוני ליצירת רקמות חיבור, היווצרות סיבי קולגן, המחברים חלקים רבים של הגוף הפנימי ותפקוד המערכת החיסונית.

ויטמין די

ויטמין D מיוצר באופן טבעי בגוף האדם לאחר החשיפה לאור השמש. מאז גורמים רבים עשויים לקבוע את כמות אור השמש אדם נחשף על בסיס יומי, חשוב עבור אישה בהריון או מניקות כדי לקבל מספיק של ויטמין זה. ויטמין D יש שימושים רבים בגוף, החשוב ביותר הוא סיוע שלה קליטת סידן. ויטמין D הוא גם מועיל ביצירת תאי דם והפחתת הסיכון של כמה צורות של סרטן. מנה אחת של ויטמינים PreNatal פלוס מכיל 100 אחוז מהכמות היומית הדרושה של ויטמין D.

ויטמין E הוא ויטמין מסיס בשומן הדרוש לגוף לשמירה על מערכת הלב וכלי הדם הנורמליים. זה גם נוגד חמצון המסייע להגן על התאים של הגוף מפני רדיקלים חופשיים, כגון מולקולות מזון פגום לאחר עיבוד יותר מדי, תוספים כימיים וזיהום. טרום פלוס ויטמינים מכילים יותר מ 200 אחוזים של הסכום היומי הנדרש של ויטמין E.

ויטמין E

Pretatal פלוס ויטמינים מכילים כ 125 אחוז הסכום היומי הנדרש של ויטמין K. ויטמין זה ממלא תפקיד חשוב במטבוליזם העצם קרישת הדם. ויטמין K הוא גם מועיל בהעלאת היכולת של הגוף להעביר סידן מהמקום שבו הוא מאוחסן למקום שבו הוא נחוץ.

ויטמין K

ויטמינים קדם-פלוס מכילים עד או יותר מ -100% מכל המינרלים הבאים: ברזל, מגנזיום, סלניום, אבץ, מנגן וכרום. סידן מסופק במכה אחת בסכום של 80 אחוזים מן הסכום היומי הנדרש, עם מוליבדן ב 33 אחוזים ורק כמויות זעירות של אשלגן ב -7 אחוזים.

Pretatal פלוס ויטמינים מכילים כמה מרכיבים נוספים אשר התווית שלהם טוען שהם לא קובעים את אחוז הצריכה היומית המומלצת. מרכיבים אלו כוללים כולין, PABA, שורש זנגביל, תמצית פרח קמומיל ועלים של פטל.

מינרלים

מרכיבים אחרים