נמוך gi מזון להימנע

סקירה כללית

מזון עם אינדקס גליקמי נמוך או GI של פחות מ 55 פירושו סוכר הדם שלך עולה לאט יותר לעומת פרוסת לחם לבן. גם אם מזון הוא מזון נמוך GI, זה לא בהכרח מזון מזין לאכול. אם יש לך כולסטרול גבוה או טריגליצרידים, הימנעו ממזונות עתירי שומן עם הרבה שומנים. אם אתה סופר את הפחמימות שלך, לבדוק את מספר גרם של פחמימות במזונות GI נמוך שלך.

סניקרס בר

רוב הדיאטות לא יכללו בר סניקרס בגודל רגיל, כדאי להימנע מכך גם על דיאטה נמוכה של GI. הממתק יש GI של רק 41 לעומת כוס של שלושה רבעון של דגנים בסך הכל ב GI של 76. הימנע סניקרס בר כי יש 273 קלוריות, כמו קלוריות רבות כמו ארוחה קטנה של עוף, אורז וירקות. כמו כן, יש 34 גרם של פחמימות, גבוה מדי עבור פריט אחד על דיאטה דלת פחמימות. בר סניקרס יש 14 גרם של שומן כלומר 46 אחוז קלוריות בסניקרס בר באים שומן.

סופר פיצה סופר

שתי מנות עיקריות של פיצה עליון סופר, במשקל של 268 גרם, יש GI של 36 רק בשל כמות גדולה של שומן וחלבון, האטה קצב הקליטה שלה. בעוד שה- GI של הפיצה הוא 36 וקרוב לזה של תפוח ב -38, לפרוסות יש 72 גרם פחמימות ו -31 גרם שומן, על פי מאמר משנת 2003 מאת סטיבן וונג, דוקטורט וסוזן צ’אנג, RDN בקולג ‘האמריקני לרפואת ספורט “בריאות ויופי”.

בוטנים מלוחים וקלים

ה- GI של חצי כוס של קלויים, בוטנים מלוחים הוא 14. רוב חלבון שומן עשירים מזונות יש מעט מאוד גרם של פחמימות ולכן בקושי להעלות את רמת הסוכר בדם. עם זאת, בוטנים מלוחים גבוהים נתרן, עם כ 420 מיליגרם, והם גבוהים בשומן עם 40 גרם. איגוד הלב האמריקני מדווח כי עודף מלח בתזונה יכול להוביל ללחץ דם גבוה, מחלת לב ושבץ.

פטרוסין מבושלת

כוס אחת של פטוצ’יני מבושל יש GI של רק 32, הרבה פחות מזה של תפוח. אם אתה סופר את הפחמימות שלך, להימנע פסטה זה יש 57 גרם של פחמימות, כמעט מחצית הקצבה של פחמימות על דיאטה דלת פחמימות.

מאה גרם של נגיטי עוף, על קופסת גושי שישה חלקים, מחזיקים בג’י של 46 בלבד: אותו גוי כמו כוס ענבים. שש חתיכות של נאגטס ממסעדת מזון מהיר מכילות כ -250 קלוריות, 15 גרם שומן ו -670 מיליגרם של נתרן, על פי הספר “סטופ אנד גו מזון מהיר תזונה מדריך”. אם אתם אוכלים שישה nuggets, 54 אחוזים קלוריות שאתם אוכלים נאגטס לבד באים שומן.

נגיסי עוף