פעילויות כושר

סקירה כללית

כמה פעילויות כושר עשוי להיות קל להתחיל בזמן שאתה ילד, אבל קשה יותר לשמור על המבוגר. ספורט קבוצתי הם דוגמה מושלמת לכך. זה יכול להיות קל להצטרף צוות כדורגל להתמודד בתיכון, אבל זה הולך להיות קצת יותר קשה למצוא צוות בשנות ה -40 שלך. לכן חשוב להתמקד בלמידה והשתתפות בפעילויות שקל יותר לשמור עליהן במהלך חייך. סוגים אלה של פעילויות מגוונים מאוד, אז לנסות כמה עד שתמצא את אחד שעונה על הצרכים שלך.

הרם מחבט

תפוס מחבט וחבר וראש למגרשי הטניס הקהילתיים שלך לפעילות גופנית לכל החיים. טניס אידיאלי כי זה רק דורש שני אנשים לשחק ללא קשר לרמת היכולת שלך, ריצה, כיפוף ולהכות לספק אמון מאומצת. לא משנה מה הגיל שלך, לתת טניס זריקה כדרך להישאר בריא פעיל.

תעלה את העגלה

תעלה את עגלת הגולף וללכת כמובן למשחק המשלב כושר ומיומנות. גולף יכול ללכת יותר מ 5 קילומטרים בעת משחק מלא 18 חורים, ובגלל זה ספורט שאתה יכול לשחק לבד או בקבוצה, גולף עונה על הצרכים של השחקן מופנם או מוחצן. גולף יכול לקחת חיים לכל החיים, כך לחדד את המיומנות שלך ולקבל קצת תרגיל בקהילה המקומית הגולף שלך.

לרקוד את הלב שלך

הפעל את השירים האהובים עליך ולרקוד את הלב שלך החוצה. בין אם אתה לרקוד בפרטיות של הבית שלך או שאתה לוקח שיעורים בסטודיו המקומי, ריקוד היא פעילות כי הוא תמיד זמין, ללא קשר לגיל או רמת היכולת שלך. מגוון רחב של סגנונות ריקוד קיים, כולל סלסה, סווינג, ג ‘אז והיפ הופ.