רשימה של פלסטיק למחזור

סקירה כללית

בגלל פלסטיק משמש במוצרים רבים כל כך, חשוב למחזר פלסטיק כדי לסייע במניעת בזבוז כדי להגן על הסביבה. פלסטיק נעשה שימוש נרחב כל כך מיחזור מקובצים לשבעה קודים, אשר ממוקמים בחלק התחתון של רוב מוצרי פלסטיק למחזור. קודים אלה פותחו על ידי החברה של תעשיית הפלסטיק, בע”מ בשנת 1988 כדי לסייע לקבוע את התוכן שרף של פלסטיק, כמו גם איך זה יהיה ממוחזר. מערכת זו סייעה להקים תקן לאומי עבור מיחזור פלסטיק.

קוד 1

קוד 1 פלסטיק למחזור עשויים terephthalate פוליאתילן. מוצר זה ברור, חזק ועמיד למחצה, מה שהופך אותו שימושי ביישומים כגון בקבוקי משקה קל. כאשר ממוחזר, קוד 1 בקבוקים הם ביקוש גבוה להיות remade לתוך מוצרי פוליאסטר, כולל בגדים ללבוש צמר.

קוד 2

קוד 2 מוצרים עשויים פוליאתילן בצפיפות גבוהה. סוג זה של פלסטיק הוא חזק ועמיד בפני כימיקלים, מה שהופך אותו אופציה פופולרית עבור מיץ, חלב, קופסאות תיבת דגנים שקיות קמעונאיות. ההתנגדות שלה לכימיקלים גם עושה את זה אופציה פופולרית עבור חומרי כביסה אקונומיקה. קוד ממוחזר 2 פלסטיק משמשים עבור מגוון רחב של מוצרים החל מכולות שמן כדי עץ פלסטיק.

קוד 3

קוד 3 פלסטיק מכילים פוליוויניל כלוריד, או PVC. תכונות חשמל יציבות של PVC ואת תכונות עמידות מזג האוויר לעשות את זה שימושי בידוד חוט, רפואי רפואי ציוד בנייה כגון צנרת אריחי הרצפה. כאשר ממוחזר, קוד 3 מוצרים יכולים לעשות מגוון רחב של מוצרים החל דשני בוץ כדי קונוסים התנועה צינורות גינה.

קוד 4

קוד 4 פלסטיק מכילים פוליאתילן בצפיפות נמוכה. בגלל זה פלסטיק של בהירות ויכולת לאטום בקלות, היא הנפוצה ביותר בשימוש בשקיות ניילון. עם זאת, הוא יכול לשמש גם יישומים גמישים אחרים פלסטיק כגון סודה שש טבעות Pack, קרטונים חלב שקופיות המשחקים. כאשר ממוחזר, פוליאתילן בצפיפות נמוכה משמש במגוון מוצרים מפחי אשפה לרהיטים.

קוד 5 פלסטיק מכילים פוליפרופילן. פוליפרופילן יש נקודת התכה גבוהה, אשר מאפשר לה להכיל חומרים אשר במקור שפכו חם. עמידותו מול הנפט לעשות את זה גם בחירה נפוצה עבור חלקי רכב יצוק. כאשר ממוחזר, פוליפרופילן משמש למספר פריטים, כולל מקרים הסוללה רכב משפכים שמן.

קוד 6 פלסטיק עשויים פוליסטירן. זה סוג של פלסטיק יכול להיות מוצק או מוקצף, מה שהופך אותו אופציה פופולרית עבור קרטונים ביצים סופר בשוק מגשי בשר חד פעמי. כאשר ממוחזר, פוליסטירן ניתן להפוך למוצרים כגון קצף צלחות וספלים או בידוד תרמי.

קוד 7 משמש עבור כל פלסטיק לא מופיע לעיל או פלסטיק כי הם תערובת של שניים או יותר של סוגי פלסטיק אחרים.

קוד 5

קוד 6

קוד 7