שפת פיתוח פעילויות לפעוטות

סקירה כללית

עידוד הפעוט שלך כדי להגדיל את אוצר המילים שלו, השימוש במבנה משפט או בביטויים כרוך זמן, תרגול וסבלנות. לימוד שפת ההוראה לפעוטות דורש תקשורת ואינטראקציה עם אחרים. בעוד הורים רבים נכנעים לתינוק לדבר עם פעוטות שלהם – וזה בסדר פעם אחת – אתה צריך גם לדבר עם פעוט שלך באמצעות הגה נכונה אוצר המילים כדי לשפר את התפתחות השפה.

לתקשר

לדבר עם פעוט שלך לעתים קרובות ככל שתוכל. היא לא צריכה להגיב או להבין את כל מה שאתה אומר, אבל לשמוע אותך מדבר יגביר את תחושת הקשר שלה ואת אמון יגדיל את ניסיונותיה להגיב ולהשתמש בדיבור, דיבור דפוסי דגש. מחוות פנים מלוות לעיתים קרובות דיבור, כגון כאשר אתה משבח את פעוטך או מבטא חיבה ואהבה.

לשחק משחקי Word

שאל את הפעוט שלך איפה הכלב הוא. תגיד לו להראות לך את המיטה שלו. על ידי הצגת שאלות, תוכל לעזור לילדך לזהות דפוסים שונים של דיבור, כגון ההבדל בין שאלה לבין קריאה, כגון “אל תיגע!” כאשר הוא מגיע למשהו שעלול להזיק. כדי לענות על השאלה, אבל אתה יכול לעשות זאת, אבל החזרה חוזרת על היכרות, שהיא המפתח לעידוד ולדיבור של דיבור ושפה.

קרא ספרי סיפורים

סיפורים כי הם עשירים גרפיקה או תמונות סיוע בהוראת אוצר מילים חדש פעוט. התחל עם ספרים המכילים תמונות של בעלי חיים או צבעים שונים. להצביע על עצים, פרחים, כלבים או חתולים, לחזור על התהליך כל יום, ולפני שאתה יודע את זה, פעוט שלך יהיה לעשות את אותו הדבר.

תרגול דיבור

הפעוט שלך עשוי לנסות לדבר ויהיה לעתים קרובות mispronounce מילים להתחיל. בעדינות לעודד את הפעוט לומר את המילה כראוי. לדוגמה, פעוט עשוי לומר “דבורה-בון” עבור בלון או “ot” עבור חם, אבל הורה או מטפל יכול לומר את המילה כראוי בכל פעם כדי להנחות את הפעוט לתוך ההגייה הנכונה. לדוגמה, אם ילד מצביע על “דבורה,” הורה יכול לומר, “אתה רואה את הבלון?