שריר ספקים עבור שישה Pack

סקירה כללית

פיתוח שישה Pack ABS פירושו להקטין את אחוז השומן בגוף. לכל אחד יש שרירי הבטן מתחת לעור שלהם, אומר “דיאט אבס” המחבר דוד Zinczenko. כדי להראות להם את האור של היום, אתה צריך להתמקד בדיאטה. ישנם תוספי מזון חזקים מאשר יכול לעזור לך לאבד את שומן הגוף מהר יותר כדי להגדיר את הבטן ואת שרירים להגביר את הבניין באותו זמן. הוסף תוספים אלה לתזונה שלך כדי להגדיל את שריפת שומן ולראות שלך שישה Pack ABS.

L- גלוטמין

נחשב חומצת אמינו חיונית מותנית, גלוטמין יכול להגביר את שריפת השומן במספר דרכים כדי לעזור לך לחשוף את החבילה שש מוסתרים. גלוטמין לשחק תפקיד ישיר שריפת שומן ומסייע לגוף פחמימות חנות כמו גליקוגן שריר. על ידי הגברת התאוששות השרירים ושריפת רקמת שריר מקטבוליזם, גלוטמין גם מקדם שימור שריר רזה, אומר “חדשות טובות על גלוטמין” על ידי מתיו Kadey. קח 5 עד 10 גרם, עד שלוש פעמים ביום.

BCAAs

חומצות האמינו מסועפות שרשרת L- לאוצין, L- Valine ו- L-isoleucine, הם מקבלים את השם מן המבנה המולקולרי מסועף שלהם, מה שהופך אותם ייחודי בין חומצות אמינו. על פי “טבעי אנבוליים” המחבר ג ‘רי Brainum, BCAAs דלק השרירים ישירות, עקיפת הכבד כאשר הם לספוג לתוך הגוף. זה מונע התמוטטות שרירים, מעורר סינתזת חלבון ולוודא כי הגוף שלך משתמש שומן עבור אנרגיה, ולא משלך קשה הרווחת שריר. קח 5 גרם לפני, במהלך ו / או אחרי האימונים.

חלבון מי גבינה וחלבון

השילוב של חלבון מי גבינה וחלבון מייצג את אחת אסטרטגיות תוספת החזקה ביותר להשגת שריר ושריפת שומן. מזון הצמיחה של הטבע, חלב, מכיל חלבון מי גבינה וחלבון. מי גבינה מתעכל במהירות, בעוד קזאין יש קצב אטי הרבה יותר של העיכול. “Xtreme Lean” הסופר ג’ונתן לוסון מייחס תכונות אלה בשילוב להישאר יותר זמן, שריפת יותר שומן וחווה פחות שריר הפסד בעת דיאטה. השתמש 50/50 קזאין מי גבינה תערובת בין הארוחות או לאחר האימון שלך.

תמצית פורסקולין

על פי “תוספי 101” על ידי ג ‘ים סטופאני, forskolin יש הרבה שריפת השפעות שיכולים לעזור לך להגדיר את שרירי הבטן שלך. על ידי הגברת אנזים קריטי המעורב בייצור טסטוסטרון, forskolin מסייע לגוף לייצר יותר שריפת שומן הורמון הבניין שריר. בנוסף, forskolin עשוי להגביר את תפקוד בלוטת התריס, אם כי יש צורך במחקר נוסף בשלב זה. עם זאת, רמות נמוכות של שומן בגוף הורידו גברים, אומר בריינאם. קח 25 עד 50 מ”ג של תמצית פורסקולין שלוש פעמים ביום.

L-Arginine פועל כמו תחמוצת החנקן של מבשר לא בגוף. NO מרחיב את כלי הדם, מוריד את לחץ הדם ומאפשר זרימת דם נוספת לשרירים עובדים. במהלך האימונים שלך, זה אומר משאבות שריר טוב יותר אנרגיה. חשוב יותר, עם זאת, גבוה NO אומר כי הגוף שלך שורף שומן מהר יותר ויעיל יותר, אומר “כל מה שאתה צריך לא” על ידי ירדנה בראון. קח עד 3 גרם, שלוש פעמים ביום.

L-Arginine