תופעות לוואי של עדשות מתקדמות

תקופת התאמה

אנשים רבים בשנות ה -40 שלהם מתחילים בבעיות בקריאה, והם עשויים להזדקק לעדשות רב-עדיות כדי לשפר את ראיית הקריאה. Trifocals להציע העליון עבור המרחק, באמצע קטע עבור המרחק של לוח המחוונים ואת החלק התחתון לקרוא קרוב. הקווים בין כל מרשם עלולים לשבש ראייה עבור חלק. אם זה המקרה, ללא קו עדשות מתקדמות להציע יתרונות רבים, אם כי אדם צריך לדעת את תופעות הלוואי של עדשות אלה, גם טוב וגם רע, לפני ההזמנה.

מסגרות

אנשים רבים מתקשים להסתגל עדשות מתקדמות. אם מסתכלים במרחקים, אדם חייב תמיד להצביע על האף לכיוון שהיא נראית כדי לוודא שהיא מסתכלת דרך החלק הנכון של העדשה המתקדמת. אם לא עושים את זה, כמה אנשים מוצאים כי ראיית המרחק נראה מטושטש. עם זאת, למרות שאנשים חדשים עדשות מתקדמות חייב לשנות את הדרך בה הם להזיז את הראש, עם הזמן התנועה מרגיש טבעי, והם לא יצטרכו לחשוב על אופן השימוש בעדשות. כל מי שמרגיש שהם לא יכולים להתאים את העדשות צריך לחזור למשרד הרופא שלו או שלה כדי לדון בבעיות, היא העצה שניתנה על ידי מומחים ב- Master Eye Associates.

חָזוֹן

עדשות מתקדמות מתאימות ברוב מסגרות משקפיים. אופטיקאי, האדם שמתאים למשקפיים במשרדו של הרופא, יסייע להבטיח שהמסגרות שבחר האדם יעבדו היטב עם עדשה מתקדמת. עם זאת, אדם צריך לוודא כי המסגרות היא בוחרת יתאים את פניה היטב להרגיש נוח. כאשר המסגרות החדשות ואת עדשות מתקדמות לחזור מן המעבדה, החולה חייב להיות להם מותאם. אם המסגרות אינן מתאימות כראוי, כאשר התלמידים מסתכלים ישירות דרך מרכז העדשה, האדם עלול לקבל ראייה מטושטשת.

ראייה טובה היא תופעת לוואי חיובית של עדשות מתקדמות. אנשים המשתמשים משקפי קריאה רק צריך לקחת את המשקפיים כאשר הם מסתכלים למעלה או הרחק חומר הקריאה שלהם. עדשה דו מוקדית יש קו, אבל נותן קטע הדף עבור ראייה מרחוק קטע תחתון לקריאה. עם זאת, המרחק האמצעי, כגון מסך מחשב, עשוי להיראות מחוץ למיקוד. עדשות מתקדמות ייתן את כל שלוש המרחקים, ללא קו להפריע איכות הראייה.