תופעות לוואי של תמצית עלי זית

סקירה כללית

Olive עלה לחלץ הוא תוספת המשמשים להגביר את המערכת החיסונית. זה פועל כמו רוצח פתוגן טבעי, נלחמים זנים שונים של חיידקים, וירוסים ופטריות. תמצית עלה זית ניתן להשתמש כדי לסייע בטיפול של הצטננות ושפעת, דלקות אוזניים, זיהומים שמרים, זיהומים ויראליים, fibromyalgia ותסמונת עייפות כרונית. זה זמין לרכישה לכל היותר חנויות מזון בריאות.

תגובת גמילה

נטילת תמצית עלי זית יכול לגרום לאנשים מסוימים לחוות תגובה דטוקסיפיקציה. זה קורה כאשר הכבד שלך, הכליות, המעיים ו / או העור להיות מוצף פתוגנים מתים. אתה עלול לחוש עייפות מוגברת, שלשולים, כאבי שרירים ומפרקים, פריחות ו / או פצעונים. כדי להפחית את הסימפטומים של תגובה גמילה, להוריד את המינון של עלה עלה זית אתה לוקח או להפסיק לקחת את זה לגמרי עד הסימפטומים שלך לשפר.

כְּאֵב רֹאשׁ

כמה אנשים דיווחו על כאבי ראש בתחילת נטילת תמצית עלי זית. סביר להניח, כאבי ראש אלה קשורות התגובה גמילה הראשונית לשכב בזמן. אם אתה נתקל כאבי ראש בעת נטילת תמצית עלי זית, להפחית את המינון של תוספת או להפסיק לקחת את זה לחלוטין עד כאבי ראש לפתור.

גלוקוז בדם נמוך

תמצית עלה זית עלולה לגרום לך לקבל רמות נמוכות יותר של גלוקוז בדם. אם אתה חולה סוכרת או מישהו צריך לפקח על רמת הסוכר בדם, לבדוק עם הרופא לפני שתתחיל לקחת עלה עלה זית.