תסמינים של מחלת בוקר אצל גברים

בחילה

מחלת בוקר מאופיינת בחילה המתרחשת במהלך ההריון. עבור גברים, בחילות בוקר יכול להיות סימפטום של תסמונת קוואדה, אשר מתרחשת לפעמים אצל בעלים של נשים בהריון. זה נחשב להיות סוג של הריון סימפטי שבו הבעל חווה סימפטומים של הריון מבלי להיות בהריון. לדברי Mayo Clinic, המונח מחלה בבוקר הוא קצת מטעה, כי בחילות הקשורות בחלות בוקר יכול להתרחש בכל עת במהלך היום. זה הנפוץ ביותר במהלך השליש הראשון של ההריון, אבל יכול להיות סימפטום לאורך כל ההריון.

הקאות תכופות

בחילה היא הסימפטום העיקרי של מחלת בוקר אצל גברים. בחילה יכולה להתרחש עם או בלי להקיא. זוהי תחושה של אי נוחות בבטן או בטן להיות נסער עם דחף להקיא. אצל גברים זה יכול להתרחש כאשר האישה ההרה חווה בחילות. מזון מוצק יש להימנע עד ההקאה נעצרה במשך מינימום של שש שעות. בחילה יכולה להיות מטופלים עם תרופות נגד בחילות.

תסמינים אחרים

סיבוך נדיר של מחלת בוקר יכול להתרחש כאשר ההקאה היא תכופה. כאשר יש הקאות תכופות, הוושט, אשר נושאת מזון מן הפה אל הבטן, יכול להיות קרוע במקומות. אם הוושט נקרע, תהיה נוכחות דם בהקיא. זהו מצב הדורש טיפול רפואי מיידי.

תסמינים אחרים הקשורים לתסמונת קוואדה וחולי בוקר כוללים קלקול קבה, עליה במשקל, עצירות, שלשולים, כאבי ראש וכאבי שיניים. יכול להיות גם עלייה או ירידה בתיאבון, נדנדה במצב הרוח, גירוד בעור או נדודי שינה.