תרגילי הבריכה לקשישים

סקירה כללית

להתבגר לא אומר שאתה צריך להיות פחות פעיל. קשישים המעוניינים להמשיך לנוע ולקבל תרגיל איכותי במהלך השבוע יכולים להפיק תועלת מהיתרונות של פעילות גופנית בבריכה. לא רק את המים מספקים את ההתנגדות הנדרשת כדי לעבד את השרירים ואת joints, זה גם מספק סביבה נמוכה השפעה על כך – יתרון לקשישים עם דלקת מפרקים וכאב משותף.

נדנדות רגליים

כדי לחזק את השרירים ברגליים העליונות, נסה את התנופה. לעמוד בצד של הבריכה עם המים עד לפחות את הגב התחתון. להחזיק מעמד על שפת הבריכה ואת הנדנדה הרגל החיצונית שלך קדימה ככל שאתה יכול, לשמור על הרגל שלך ישר. החזק במשך חמש שניות, ולאחר מכן להניף את הרגל בחזרה מאחוריך להחזיק עוד חמש שניות. חזור על שתי תנועות 10-15 חזרות

רגל דוחפת

מצא אטריות בריכה או מכשיר הנפקה דומה שיתאים סביב החלק התחתון של כף הרגל. לכופף את רגל ימין על הברך ולהביא אותו כך הרגל העליונה שלך מקביל עם המים הרגל התחתונה שלך יוצר זווית של 90 מעלות. מניחים את מתקן הציפה סביב כף הרגל ודוחפים מטה עד שהרגליים ישרות. לאט לאט להביא את הרגל שלך בחזרה לכופף את הברך שוב לחזרה אחת. חזור על התרגיל 10 עד 15 פעמים, ולאחר מכן העבר את התקן הציפה לרגל השנייה וחזור על הרגל השנייה.

מעגלי זרוע

עבור לחלק של הבריכה שבו המים הוא עד הצוואר שלך. לעמוד ליד שפת הבריכה בטיחות במקרה שאתה צריך לתפוס את היתרה שלך. שים רגל אחת החוצה לפניך ואת האחרת מאחורי לאיזון נוסף. הרם את הידיים אל הצד שלך, כך שהם ממש מתחת למפלס המים. שמור על הידיים שלך ישר ואת כפות הידיים למטה כמו שאתה עושה תנועות מעגל עם הידיים. לעשות 10 עד 15 שניות בכיוון אחד, ואז לעצור ולהפוך את הכיוון של מעגלים עוד 10 עד 15 שניות.

יו”ר קיר

עבור תרגיל בטן יעיל, למצוא את הפינה של הבריכה שבה המים על החזה עמוק. שים את שתי הידיים על שפת הבריכה כדי לתמוך במשקל שלך. שים את הרגליים יחד ולהשתמש שרירי הבטן שלך כדי למשוך את הרגליים לכיוון החזה שלך, לכופף את הברכיים. לחזור על 10 עד 15 פעמים, ואז לנוח. אתה יכול לערבב את התרגיל הזה ולעבוד את השרירים אלכסונית שלך – את השרירים באזור שלך אהבה אהבה ידי ידי מסובב את הגוף התחתון ואת הברכיים לכיוון ימין ושמאל לסירוגין כמו שאתה מבצע את התרגיל.