תרגילי לסת לטיניטוס

סקירה כללית

Tinnitus, מצב שבו אנשים שומעים צלצול, זמזום או whooshing נשמע באוזניהם, יש סיבות אפשריות רבות גורמים להחמרת. יש כמעט כל הסובלים טינטון גם מחלת מפרקים temporomandibular, או TMJ, הפרעה של המפרקים הלסת ורקמות החיבור. פיזיותרפיה יכולה לעזור בטיניטוס, על פי ד”ר מייקל ג ‘. תרגילי הלסת עשויים להקל על תסמיני טינטון.

פתיחה מקסימלית

פתח את הפה רחב ככל האפשר, ולאחר מכן עם היד על הסנטר שלך, למשוך את הפה פתוח אפילו יותר. החזק את המיקום למשך 30 שניות. כמו בכל תרגילי הלסת, אל תעשו זאת אם אתם חשים כאב – אתם מצפים לחוש לחץ בזמן התרגילים אבל עצרו אם אתם חשים כאב או אי נוחות אמיתית. חזור על זה ארבע פעמים בארבעה מפגשים יומיים.

פתיחה בסיוע

פתיחת בסיוע פועלת הרבה כמו תרגיל הפתיחה המקסימלית. פתח את הפה שלך, ואז קרס שתי אצבעות על השיניים הקדמיות התחתונות. משוך את הפה פתוח אפילו יותר והחזק למשך כמה שניות. חזור 10 פעמים.

תנועה צדדית

עם הפה שלך רגוע מעט פתוח, להחליק את הלסת ימינה ככל שאתה יכול. מניחים את האגרוף השמאלי על הלסת שלך להפעיל לחץ כדי לשמור על הלסת שלך ימינה למשך 30 שניות. כיוון הפוך עם הלסת שלך החליק שמאלה, דוחף עם האגרוף הימני שלך. חזור על ארבע פעמים בארבעה מפגשים יומיים.

תרגיל מידליין

מול המראה, לנשוך את השיניים יחד, לשים לב למצב של שתי שיניים באמצע על הלסת התחתונה שלך. פתח את הפה לאט תוך כדי ניסיון לשמור על שתי השיניים מרוכז מבלי להזיז את הלסת שלך שמאלה או ימינה. חזור על 10 פעמים ביום.

אתר הטיניטוס חינם ממליץ על התרגיל הזה בכל פעם שאתה מרגיש מתוח או לחוץ: עם השיניים שלך בקושי נוגע, הקש אותם בעדינות יחד כמה פעמים תוך מחייך.

להרגיש טוב שיניים הקש