תרופות טבעיות להרפס סימפלקס 1

מזון

הרפס סימפלקס הוא וירוס נפוץ. אפשרויות מזון ספציפיות, כמו גם עשבי תיבול ותוספי יכול לעכב את הרפס וירוס, מניעת התפרצויות עתידיות. תוכנית טיפול מקיפה לנגיף הרפס סימפלקס (HSV) כוללת שינויים תזונתיים, אמצעים לשיפור תפקוד המערכת החיסונית למניעת זיהומים ויראליים, וירידה בלחצים או גורמים המפעילים התפרצויות.

עשבי תיבול

הרפס סימפלקס הוא וירוס הדורש את חומצת האמינו ארגינין לשכפל ולהתרבות בתוך הגוף. על פי פיזורנו בספרו “רפואה טבעית”, ליזין הוא חומצת אמינו המתנגדת לכמה מהשפעות הארגינין ויכולה למנוע שכפול. במהלך התפרצות חריפה של הרפס סימפלקס, מזונות בעלי ליזין גבוהים יותר יעכבו את שכפול ה- HSV. מאכלים אלו צריכים להיות מודגשים בתזונה שלך, וכוללים מוצרים מותססים כמו יוגורט, קפיר, גבינה, שמנת חמוצה, ביצים, דגים, עוף, הודו, טלה, בשר חזיר, תפוחי אדמה, שעועית לימה, שרימפס, נבטי שעועית מונג, קוטג ‘ גבינה, אבטיח, בס שחור, שיפון, אבוקדו, פירות ים, מי גבינה, תפוח, מלפפון, מלט, אורז, סובין אורז, נבטים, צנוניות daikon, גזר ושמרים של ברואר …. דיאטה פשוטה של ​​פירות אורגניים טריים, ירקות בשרים כי הם משמרים חינם מומלץ. מזונות שיש להימנע מהם עם רמות גבוהות של חומצות אמינו ארגנטיין כוללים שוקולד, בוטנים, שקדים, אגוזי קשיו, אגוזי מלך, אגוזים, אגוזי פקאן, אגוזי ברזיל, שומשום וגרעיני חמניות, קוקוס, ג’לטין, כוסמת, זרעים, נבט חיטה וגרנולה. מזונות נוספים שיש להימנע מהם, שכן הם עלולים להחריף התפרצות קיימת ו / או לגרום להופעתו של אלכוהול הם: אלכוהול, קפה, תה שחור, סוכר, פחמימות פשוטות (למשל, מוצרי מאפה עם קמח לבן), חומוס, עדשים, חיטה, שיבולת שועל , שעורה, חרוב, קקאו, חצילים, עגבניות ורטבים חמים.

תוספי תזונה

ד”ר Hudson, ND, בספרה “האנציקלופדיה לנשים של רפואה טבעית”, ממליצה על עשבי תיבול ספציפיים על ההשפעות המניעיות שלהם ועל חיסון המערכת החיסונית: מלימון לימון (מליסה אופיסינאליס) הוא אנטי ויראלי גדול שניתן להחיל עליו באופן אקראי עבור התפרצויות חריפות או צביעה בוטנית למניעה. למון לימון גם יכול להפחית את הכאב מעורב עם התפרצות חריפה. ליקוריץ (Glycyrrhiza glabra) הוא מיקרוביאלית שיכולה להגדיל את זמן הריפוי של פרוץ ולהפחית את אי הנוחות סימפטום. אכינצאה ו Goldenseal יפעלו יחד כדי להגדיל את התגובה החיסונית, להפחית דלקת לרפא פצעים מהר. Astragalus יכול לשמש לטווח ארוך כמו אנטי ויראלי חזק כדי להפחית את התרחשות של התפרצויות.

תוסף ליזין יכול להפחית באופן משמעותי התפרצויות ולהגדיל את זמן הריפוי במקרים חריפים. ויטמין B קומפלקסים יכול לעזור להפחית את הלחץ במערכת העצבים להגדיל את זמן הריפוי. ה- HSV שוכב רדום בגרעיני שורש העצבים וכאשר מופעל, הווירוס מופעל במיקום חוזר על הגוף. ויטמיני B יכול לעזור להפחית את התרחשות זו חוזרת במיוחד אם קשורה ללחץ החיים וחרדה. ויטמין C, בעל פה או אקטואלי, מגדיל את קצב הריפוי הפעיל של הריפוי. תוספי אבץ יכולים להפחית תדירות, משך וחומרה של התפרצות חריפה. ויטמין E מיושם באופן מקומי יכול לספק הקלה בכאב לנגע ​​פעיל.